Mercedes CLA – wysoka jakość i wygoda

Mercedesy CLA, czyli samochody klasy kompaktowej (dla nich charakterystyczna jest zwarta budowa zapewniająca komfort jazdy czterem osobom, a także umiarkowana wielkość przestrzeni na bagaż).

To auta czterodrzwiowe, których bazą przy projektowaniu były auta klasy A. Szeroką gamę modeli można znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę hasła: mercedes CLA leasing Poznań lub mercedes CLA używany Poznań. Wymienione opcje to po pierwsze gwarancja bezpiecznego zakupu, a po drugie – możliwość wyboru spośród wielu modeli w różnych opcjach cenowych.

AUTA DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Mercedes wyprodukował do tej pory dwie generacje aut tej klasy. Pierwsza została zaprezentowana w roku 2013, a druga – w 2019. Co ciekawe, produkcję pierwszej generacji zainicjowano w fabryce na Węgrzech. Modele CLA występują także w wersji kombi nadwozia, co właśnie czyni je autami idealnymi dla rodzin z dziećmi. Powiększona przestrzeń drzwi ułatwia wsiadanie, wygodny fotel kierowcy i taka sama kanapa zapewniają komfort długiej podróży, zarówno prowadzącemu, jak i podróżującym. Z kolei bagażnik ułatwia pomieszczenie bagaży dużych gabarytów. Auta z drugiej generacji CLA spełniają tę funkcję jeszcze lepiej, gdyż mają po prostu większe wnętrze. Samochody tej klasy dzięki dobrze zaprojektowanemu zawieszeniu dobrze się prowadzi w każdych warunkach. Poszczególne modele można obejrzeć na stronie salonu Papis, wybierając opcje: mercedes CLA leasing Poznań albo mercedes CLA używany Poznań. Jeśli chodzi o silniki to są one dostępne w wersji Diesel i benzynowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *