Samochody poleasingowe, czy warto kupić?

Opinie na temat samochodów poleasingowych są bardzo rozbieżne. Niektórzy bardzo sobie takie auta chwalą i widzą w tym zakupie same zalety. Innym auto poleasingowe kojarzy się tylko  dużym przebiegiem (przeważnie do sprzedaży trafiają auta użytkowane przez firmy). Auta poleasingowe firmowe znajdują się w sprzedaży przeważnie po trzech, czterech latach eksploatacji.

Nie wszystkie mają też duży przebieg, bo nie wszystkie są używane na przykład przez handlowców, którzy z racji wykonywanego zawodu robią setki kilometrów. Jednak podstawą do znalezienia auta poleasingowego dobrej jakości, czyli w dobrym stanie technicznym, jest trafienie do dobrego sprzedawcy. Można to osiągnąć, wpisując w wyszukiwarkę hasło: mercedesy poleasingowe Poznań i skorzystać z opinii kupujących.

GWARANCJA NA AUTO POLEASINGOWE

Opcja mercedesy poleasingowe Poznań może sprawić, że na swoje szczęście trafimy do salonu, który będzie oferował samochody tej szanowanej marki, które będą objęte gwarancją. Trzeba też pamiętać, co jest na plus aut poleasingowych, że podczas gdy samochody są na usługach firm, to często obsługują je ASO (zwłaszcza ma to miejsce wśród marek prestiżowych i drogich). Co ma wpływ na solidność wykonywania napraw. Dlatego wybierając auto poleasingowe, warto pamiętać, by:

  • miało ono mały przebieg,
  • sprzedawca oferował na nie gwarancje,
  • było naprawiane w ASO,
  • miało pełną dokumentację serwisową.

Najlepiej wśród aut poleasingowych stawiać na takie, które są klasy średniej i są bogato wyposażone. Takie auta są najmniej wyeksploatowane, bo przeważnie nie były używane przez handlowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *