Mercedes C klasa – samochód marzeń klasy średniej

Auta tej klasy są produkowane przez niemiecki koncern od roku 1993. Cieszą się one dużą popularnością na całym świecie, o czym może świadczyć fakt, że obecnie produkowana jest czwarta generacja aut tej klasy.

To samochody nie tylko chętnie kupowane, ale także brane w leasing, zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Mercedes C klasa leasing Poznań to opcja dla wszystkich, którzy z jakichś przyczyn nie chcą póki co kupować auta, forma leasingu bardziej im odpowiada, a poza tym chcą się cieszyć autem niezawodnym i komfortowym w prowadzeniu.

MERCEDES C KLASA CZWARTA GENERACJA

Jeśli chodzi o typy nadwozia, to wśród mercedesów klasy C znajdziemy: sedany (W205), kombi(S205), coupe (C205) i kabriolety (A205). Jak więc widać, oferta jest dość bogata, dlatego też miłośnicy poszczególnych ich typów na pewno znajdą coś dla siebie. Mercedes C klasa leasing Poznań to możliwość przyjrzenia się poszczególnym modelom tych aut oferowanych zarówno do sprzedaży, jak i do wspomnianego leasingu. Jeśli chodzi o linie wyposażeniowe,  to oferta jest równie bogata. Wśród mercedesów klasy C wyróżniamy wersje:

  • podstawową,
  • avantgarde (można ją nazwać, przez jej wyrazistość – ekstrawagancką),
  • exclusive (już sama nazwa wskazuje na to, czego należy się spodziewać),
  • sportową (AMG).

Co ciekawe, każda z wersji wyposażenia mercedesa różni się też wyglądem zewnętrznym. A czym konkretnie? Atrapą chłodnicy oraz zderzakami. Różnie jest też umieszczany w poszczególnych wersjach znak marki – albo na masce, albo właśnie na atrapie chłodnicy.

WYSOKI STANDARD BEZPIECZEŃSTWA

Dla tych, którzy zdecydowali się skorzystać z opcji mercedes C klasa leasing Poznań niewątpliwą (czasami wręcz najważniejszą) zaletą jest to, że ten typ aut należy do bardzo bezpiecznych. Zostało to docenione w roku 2015, kiedy to Mercedesowi organizacja EuroNCAP przyznała prestiżowe wyróżnienie „Best in Class”. Wymieniona organizacja bada właśnie poziom bezpieczeństwa w autach poszczególnych klas marek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *